Відео-відгук з розпакуванням товару

Вітаємо!

Любі наші клієнти, ми багато років працюємо для вас і нам дуже важливо отримувати від вас ваші відгуки та зворотній звязок.

По-перше ми будемо краще розуміти ваші вподобання, що вам сподобалось, а що варто допрацювати.

По – друге , ваші відгуки допомагають іншим зробити свій вибір і почути враження від інших покупців про одяг який ми створюємо.

Ми завжди просимо вас залишати нам ваші відгуки на сайті та на маркетплейсах, де ви купували наш одяг та товари і ви переважно даруєте нам свої пять хвилин для того, щоб залишити нам відгук, за що ми дуже вдячні).

Сьогодні ми вирішили подарутвати вам додаткові приємні знижки за ваші відгуки, а саме 20% знижки на наступне замовленя за відео-відгук .  Всі умови дивіться нижче.

Умови акції

Як прияйняти участь:

 1. Купити товар на сайті  “Носи своє” або на маркетплейсах на яких офіційно представлені наші товари, а саме Rozetka,  Kasta, Epicentrm
 2. Зняти відеоролик з розпакуванням товару або приміркою купленого одягу від бренду “Носи своє” , комплектацію та зовнішній вигляд товару. Розповісти свої враженя від покупки.
 3. Викласти відео-відгук на наші сторінки, а саме:
 • Відео-відгук в сторіс Instagram з відміткою бренду Носи своє (@nosisvoe.ua)
 • Відгук Facebook на сторінці   бренду Носи своє Обовязково вказати посилання  на придбані товари.
 • Відгук Google на сторінці  бренду Носи своє. Обовязково вказати посилання  на придбані товари.
 • Відгук про придбані товари на сайті  бренду “Носи своє” або на маркетплейсах на яких офіційно представлені наші товари, а саме Rozetka,  Kasta, Epicentrm в залежності від того де були придбані товари.
 • Вислати скрін-шоти відгуків на почту info@nosisvoe.com.ua. або на вайбер +380633482446 та отримати промо-код на знижку 20% на наступну покупку.
 • Промо-код на знижку висилається ьільки при умові виконання всіх умов акції вказаних вище та викладки відгуків а всіх зазначених вище сторінках бренду “Носи своє”

 

Вимоги до  відео-роліків:

1. Голосовий супровід бажано.

2. Відео повинно бути вертикальним.

3. Одна посилка – одне відео. Відео не може приймати участь  більше одного разу .

 

Як використати промо-код зі знижкою

 1. Знижки не поширюються на акційні товари сайту які вже вказані зі знижками.
 2. Знижка за відео-відгук діє  разово на одне замовлення після публікацї відгуку.
 3.  Один клієнт може залишати відгуки та отримувати знижку після кожного замовлення при умові виконання всіх умов акції, що вказані вище.
 4. Відгук повинен містити тільки правдиву інформацію.
 5. Для використання промо-коду на знижку Вам необхідно ввести промо-код при оформленні замовлення на нашому сайті Носи своє
 6. Додаткові питання можна  уточнити у менеджера по телефону або viber +380633482446