Коли людина формує гардероб, головну увагу він звертає на речі, які буде носити за межами будинку. З одного боку, це можна пояснити. Те, як ми виглядаємо в суспільстві, багато в чому формує думку про нас у інших людей. Народну мудрість «зустрічають по одягу», ймовірно, чули всі. Але, з іншого боку, не варто занадто легковажно ставитися до тих речей, в яких ви ходите вдома. Адже саме в домашніх умовах людина проводить значну частину свого життя. А значить, одяг для дому повинен відповідати критеріям гігієнічності та комфорту. Також важливо, щоб він був естетичним. Від естетики побуту багато в чому залежить наш настрій і мотивація із задоволенням робити свої домашні справи.

В асортименті інтернет-магазину «носи СВОЄ» ви можете побачити безліч трикотажного одягу самого різного призначення. Важливе місце займають речі для дому - чоловічі, жіночі та дитячі. Пропонуємо кілька вагомих аргументів на користь одягу для будинку, який пошитий з трикотажу. Отже, це:

 1. Гігієнічність. Речі з якісного трикотажу не викликають алергічних реакцій та подразнень. Вони екологічні, а тому відповідають ключовим стандартам, які є актуальними для даної групи товару.
 2. Естетика. Трикотаж виглядає стильно, його фактура досить симпатична з візуальної точки зору.
 3. Універсальність. Трикотажна тканина підходить для пошиття халатів, піжам, комплектів і багатьох інших речей з категорії нічний і домашнього одягу.
 4. Стійкість до зношування. У домашніх умовах людина схильна вести себе більш динамічно і розкуто. Навряд чи хтось думає, чи варто зігнути ноги в колінах, лежачи на дивані з улюбленою книгою. Трикотажний одяг враховує цю динаміку. Тканина не має властивості до передчасного розтягування і зносу.
 5. Стійкість до багаторазового прання. Якщо дотримуватися рекомендований температурний режим прання, одяг з трикотажу буде радувати вас дуже довго, не втрачаючи своєї форми і привабливості.
 6. Висока натуральність. Навіть в тих речах, де йде додавання певного відсотка синтетичного волокна, переважає натуральна нитка.
 7. Великий асортимент. Вибір сучасного домашнього одягу, пошитого з трикотажного матеріалу, дуже широкий. А це означає, що ви можете придбати речі, які будуть не тільки відповідати необхідним практичним характеристиками, але і радувати вас своїм виглядом. Підібрати те, що сподобається у всіх сенсах, ймовірно, не складе проблеми.
 8. Недорога ціна. Сучасний трикотаж доступний за вартістю. Тому ви можете зробити придбання на досить вигідних, економних умовах.
 9. Презентабельність. Співвідношення всіх позитивних властивостей гарного одягу для будинку робить її ідеальним подарунком для ваших рідних і близьких. Наприклад, красивий халат з квітковим або геометричним принтом стане відмінним презентом на свято для вашої мами або сестри.
 10. Актуальність. Не варто думати, що модні тренди існують тільки для тих видів одягу, які ми носимо за межами будинку. Трансформація домашнього одягу також схильна до впливу різноманітних модних тенденцій. Тому, обзавівшись стильним трикотажним комплектом для будинку, ви можете виглядати і стильно, і актуально.

Одним словом, переваги домашнього одягу з трикотажу багатогранні. А придбати її ви можете в інтернет-магазині «НОСИ СВОЄ». Крім одягу для будинку, у нас є багато розділів з іншими категоріями речей. А також ви побачите в асортименті сумки, канцелярські товари. и т.п.

Серед значущих переваг нашого сервісу знаходяться:

 • компетентне консультування;
 • вигідні ціни (в тому числі - різноманітні знижки, розпродажі і акції);
 • оперативність в обробці замовлення, а також формуванні та відправці вашої посилки.

Магазин «НОСИ СВОЄ» пропонує клієнтам відмінні умови для придбання вподобаних речей.