Ползунки – неотъемлемый элемент первого гардероба новорожденного человека. Эта одежда для малыша является практичной и комфортной, особенно – если пошита из качественного материала. В категории вещей для ясельной возрастной группы в интернет-магазине «НОСИ СВОЕ» вы можете увидеть много интересного. Это не только ползунки, но и комплекты, комбинезоны, боди и многое другое. Предлагаем ознакомиться с тем, какие виды ползунков бывают, и какими свойствами обладают изделия из трикотажа.

 

повзуни і шапка)
повзуни і шапка)

Вибираємо повзунки

Сучасні повзунки виробляються в самих різних форматах і фасонах. Найбільш популярними є:

  • Вироби на поясі з широкою гумкою. Їх добре поєднувати з боді, так як при динамічних рухах малюка повзунки можуть сповзти. А в цьому випадку ніжки і спина захищені від переохолодження і дрібних механічних пошкоджень.
  • Повзунки на регульованих лямках. Маленькі діти дуже швидко ростуть, а такі повзунки дають можливість регулювати розмір під фізіологічні параметри дитини. Таким чином, ви можете їх використовувати довше.
  • Повзунки відкритого і закритого типу. Для тільки народджених діток призначаються закриті повзунки, щоб не мерзли їхні стопи. А далі можна використовувати відкриті моделі, комбінуючи їх зі шкарпетками. Такий варіант оптимальний для теплої пори, щоб дитині не було жарко.
  • Повзунки-комбінезон. На сьогоднішній день саме ця модель є найбільш затребуваною. Практичність, зручність і ергономічність крою - фактори, які роблять такі повзунки популярними. Кнопочки в області між ніжок дають можливість швидко поміняти підгузник, коли в цьому виникає необхідність.

Такі моделі повзунків на сьогоднішній день можна побачити в категорії дитячого одягу.

Переваги виробів з трикотажу

айчастіше сучасні повзунки виготовляються з трикотажу. Це цілком зрозуміло, адже матеріал має незрівнінні з іншими тканинами переваги :

  1. Гігієнічність. Якісний трикотаж відповідає екологічним стандартам. Він не викликає алергій і подразнень, що дуже важливо для ніжної шкіри немовлят.
  2. Практичність. Матеріал має високі експлуатаційні характеристики у всіх контекстах.
  3. Стійкість до зношування. Трикотаж проявляє високу зносостійкість, тому ваш малюк виросте з повзунків швидше, ніж їх зносить. Також тканина відмінно витримує численні прання, не втрачаючи свого естетичного вигляду, якщо слідувати інструкції, що додається на ярлику.
  4. Візуальна привабливість. Незважаючи на те, що в підборі одягу для новонароджених головний акцент робиться на зручність, естетичність важлива. Для дбайливих батьків цілком природно прагнути , щоб одяг їх діток був красивим.
  5. Прийнятна ціна. Сучасні виробничі технології роблять трикотажні речі недорогими і доступними для покупців. Це особливо важливо для категорії ясельної одягу, який купується на досить короткочасний термін.

в інтернет-магазині "НОСИ СВОЕ" ви побачите повзунки, які відповідають перерахованим критеріям. А наші менеджери, при потребі, дадуть відповідь на ваші питання по товару. В асортименті пропонується високоякісний трикотаж. У нас власне виробництво-тому ми працюємо на свою репутацію і дуже цінуємо відгуки задоволених клієнтів. Вибирайте вироби» НОСИ своє", і нехай вони стануть вашою вигідною покупкою.