Меню
Корзина
У нас є безкоштовна доставка 🚛 для замовлень від 1500 грн.

Про компанію

Твій новий Look від українського виробника

 “Носи свое”  входить в групу компаній з виробництва і продажу трикотажного одягу, яка включає в себе мережу інтернет магазинів і трикотажну фабрику. Це одяг для новонароджених, дітей і підлітків, чоловічий, жіночий трикотаж.

Фабрика існує з 2004 року і за цей час зарекомендувала себе як один з кращих виробників якісного і недорогого трикотажного одягу для всієї родини.

Сертифікати якості

Наша місіяпредставить достойную альтернативу импортному  товару для наших покупателей и о беспечить украинский рынок не дорогой одеждой высокого качества от украинского производителя.

На трикотажній фабриці продукція виготовляється тільки з натуральних матеріалів. Все полотно, яке використовується для пошиття одягу, має високу якість, воно цілком безпечне для здоров'я дітей і дорослих і відповідає вимогам стандарту. Це такі тканини як інтерлок, рібана, футер, кулірка, велюр.

У нас немає великих знижок, тому що ми не ставимо великих націнок на себівартість товару. Наша політика ценноутворення - чесная ціна для покупців.

Виробництво

 • Загальна площа виробництва складає більше 4 500+ кв. м.
 • Наша компанія успішно розвивається вже понад 16 років і встигла зарекомендувати себе, як надійний виробник якісної трикотажного одягу.
 • До складу виробництва входять: дизайнерський відділ, експериментальний цех, розкрійний цех, швейний цех, цех по накату і вишивці, склад, відділ логістики.
 • Ми використовуємо тільки якісні матеріали і витратні матеріали, переважно турецького виробництва.
 • Виробництво оснащене сучасним обладнанням, яке дозволяє створювати сучасні моделі високої якості.
 • Модельний ряд оновлюється 3-4 рази на місяць

напрямки одягу

 1. Ясельний одяг. У широкому асортименті є кофтинки, штанці, комбінезони, боді, повзунки, шапочки та інше. Одяг для маленьких створінь відповідає всім гігієнічним нормам і стандартам
 2. Дитячий одяг. У нашому асортименті, різні комплекти і костюми для домашнього та повсякденного користування, одяг для школи, для спорту і звичайно для будь-якого часу року.
 3. Жіночий одяг. Оригінальні фасони, нові дизайни, красиві відтінки. У нашому каталозі ви знайдете всілякі штани, костюми, спідниці, сукні, а також кофти, футболки
 4. Чоловічий одяг. Оригінальний крій і приємні відтінки. У нашому каталозі представлена якісний одяг для чоловіків в домашньому, спортивному, діловому та пляжному стілі.

Наші переваги

 1. Ціна. Низькі ціни при збереженні високої якості. 
 2. Ассортимент. Постійне оновлення модельного ряду. Асортимент складає понад 1600 найменувань моделей продукції
 3. Виробництво. Наші виробничі потужності дозволяють випускати близько 2 тис.од. готової продукції в день.
 4. Клієнт- сервіс. Індивідуальний супровід та консультація персональним менеджером.
 5. Склад. Наявність готової продукції на складі. Площа складу становить близько 600 кв.м. і включає в себе більше 300 тис одиниць готової продукції.
Перезвоните мне
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!