Актуальні кольори в 2021 році

 

Актуальні кольори в 2021 році. Кожен рік задає свої тренди актуальних квітів в колірній палітрі гардероба. Якщо ви хочете почувати себе модними, пропонуємо ознайомитися з квітами, які вважає популярними авторитетний Інститут кольору Pantone в 2021-м. Серед 12 трендових відтінків в сезоні «весна-літо» переважає морська палітра. Але це далеко не єдині мотиви, на які варто було звернути увагу.

 

Загальна концепція палітри

В цілому, популярні кольори цього сезону підібрані вельми несподівано і контрастно. Концепція кольорової палітри включає в себе такі тренди, як:

 • бажання стабільності і, одночасно, креативність;
 • многоцветные комбинации;
 • динаміка і грайливість.

Отже, приступимо більш детально до розгляду актуальних квітів цього сезону.

ТОП-12

Лінійка найбільш затребуваних в цьому сезоні кольорів виглядає так:

 1. «Класичний блакитний». Він названий найбільш популярним, отримавши статус «колір року». Спокійний глибокий відтінок зачаровує своєю вишуканістю, універсальністю та актуальністю.
 2. «Червоне полум'я». Цей відтінок червоного особливо стильно виглядає на блузах і ошатних сукнях. Темпераментний і харизматичний колір притягує і манить.
 3. «Шафран». Жовтий відтінок виглядає яскраво і оригінально. Він оптимістичний і приємний.
 4. «Біскайський зелений». Ніжний колір нагадує води тропічних пляжів. Від нього віє атмосферою романтики, легкості і подорожей.
 5. "Зелена цибуля". Здавалося б, таке простий, але одночасно - дуже актуальний колір. Колірна гамма свіжої зелені асоціюється з літнім сезоном.
 6. «Вицвілий денім». Цей блакитний відтінок не настільки насичений, як головний колір року, але він дуже комфортний і приємний для очей.
 7. «Апельсинова скоринка». Помаранчевий - один з найбільш актуальних кольорів в літніх колекціях сучасних дизайнерів.
 8. «Синя мозаїка». Цей відтінок свого часу став одним з улюблених кольорів Ван Гога. А в цьому сезоні він отримує пильну увагу ще й від сучасних дизайнерів.
 9. «Сонячний колір». Він символізує радість і оптимізм в цьому літньому сезоні.
 10. «Кораловий рожевий». Колір, передає одночасно квіткові і морські мотиви, особливо актуальний для жіночого вбрання.
 11. «Паличка кориці». Ідеальний варіант для любителів теплих, насичених відтінків.
 12. «Виноградний компот». Стильний відтінок фіолетового сподобається любителям екстравагантності.

В асортименті інтернет-магазину «НОСИ СВОЄ», ви знайдете безліч варіантів стильних нарядів з урахуванням цих колірних тенденцій.

Різноманітність асортименту - для вас!

У нас ви побачите безліч варіантів стильного і актуального одягу для жінок, чоловіків та дітей. Є також рюкзаки аксесуари нашого інтернет- магазину. та сезонні товари. Це дає можливість підібрати цікаві речі для всіх клієнтів. Наші переваги такі:

 • Великий вибір. Безліч товарних позицій в різних категоріях відкриває вам хороші можливості знайти саме те, в чому ви зацікавлені.
 • Лояльна цінова політика. У цьому можна переконатися, ознайомившись з вартістю наших речей.
 • Висока якість. Бренд «НОСИ СВОЄ» - це одяг, який ми виробляємо на власному підприємстві. Тому він практичний, комфортний, та довговічний.
 • Грамотне консультування. Наші фахівці готові відповісти на всі ті актуальні питання, які у вас виникають по товару, представленого в нашому магазині.

Знайомтеся з асортиментом одягу і аксесуарів «НОСИ СВОЄ». Вибирайте те, що сподобається. А ми швидко опрацюємо ваше замовлення, після чого оперативно відправимо посилку за місцем призначення.