Одяг для дітей ясельної групи відноситься до категорії речей для пошиття, в яких використовуються якісні матеріали і приємні кольори. Це природно, адже батьки бажають своїм дітям кращого з перших років свого життя. Асортимент компанії «Носи Своє» зосереджений на виробництві ясельного одягуВи можете побачити у нас штани і повзунки, боді та кофтинки, комбінезони, а також - чудові комплектиособливості яких ми розглянемо в даній статті.

 

комплект ясельний
Комплект ясельний "Мамина сніжинка"

Як вибрати для малюка ясельний комплект

Перш за все, все залежить від необхідного типу одягу і точного віку дитини. Наприклад, відмінним білизною для самих маленьких стане комплект, що складається з шапочки, плазунів і боді. Для пошиття цих речей використовувалася високоякісна і гігієнічна тканина - кулір. Широка резинка має еластичність і не передавлює. Ще один плюс цього комплекту полягає в тому, що в ньому у дитини закриті ніжки. Важливу практичну задачу виконують рукава «нецарапки». А ще цей костюмчик відрізняється стильним декором. Бантики та рюші надають йому особливої краси і візуальної привабливості.

У нашому асортименті є комплекти для діток, в яких малюки не тільки можуть комфортно себе почувати, але і святково виглядати. Наприклад, це костюм "Мамина Сніжинка",який складається з боді з відповідним принтом і написом, фатінової спідниці і аксесуара на голову. Такий комплект підійде для малят, зростання яких знаходиться в діапазоні 68-80 сантиметрів. Ваша дочка буде дуже стильно виглядати в подібному костюмі під час святкової новорічної сімейної фотосесії. Також цей комплект стане чудовим подарунком для хрещениці чи дочки подруги.

Якщо ви шукаєте стильний костюм для хлопчика, зверніть увагу на модель під назвою “Модник”Костюм підійде для дітей, зростом від 74 до 86 сантиметрів. Комплект складається з трьох одиниць одягу - однотонного боді, брюк і піджака на кнопках. Зовнішні нашивні кишені і стильні борти прикрашають цей костюм, роблячи його дизайн актуальним і модним. Не дарма для даного комплекту дитячого одягу обрано саме таку назву.

Згадані моделі костюмів - лише невелика частина всього того, що може в даній категорії запропонувати асортимент інтернет-магазину «Носи СВОЄ». У нас дитячі речі представлені великим вибором якісного товару, а ціни на них є демократичними і лояльними.

Параметри якісного костюму

Якщо вас цікавлять критерії якості гарного дитячого комплекту для ясельної вікової групи, то вони такі:

  • відповідна тканина, яка приємна при тактильному контакті і має гідні гігієнічні параметри, щоб малюк відчував себе комфортно;
  • зручний крій, що забезпечує свободу рухів;
  • еластичність, що враховує той факт, що маленькі діти постійно ростуть і комплект не повинен надто швидко прийти в непридатність через розмір;
  • демократична ціна.

Останній з перерахованих факторів не менш важливий, ніж практичні характеристики одягу для малюка. Речі з ясельної групи зазвичай стають маленькими для дитини раніше, ніж могли б зноситися. Це закономірно, адже немовлята швидко ростуть. Тому цілком логічно прагнення батьків до того, щоб одяг для їхніх малюків поєднувала в собі високу якість і прийнятну ціну.

Костюми для ясельної групи, які представлені в магазині «Носи СВОЄ», передають в собі всі перераховані плюси. Наша компанія володіє власним виробництвом (фабрикою в місті Горішні Плавні Полтавської області) та відповідає за якість продукції виготовляємого одягу. З особливою педантичністю наші конструктори, технологи і дизайнери розробляють комплекти для самих маленьких. Ми прагнемо , щоби одяг для них був красивим і комфортним. Знайомтеся з асортиментом і робіть вигідне придбання.