Літо в самому розпалі.... Збираючись на відпочинок ви вибираєте купальник, то ж наші поради можуть стати корисними для вас. Пропонуємо ознайомитися з декількома актуальними рекомендаціями, які дозволять вибрати купальник вдало, залишившись задоволеними своїм придбанням.

Тренди або індивідуальний стиль

Це питання у сучасних модниць виникає дуже часто, а у виборі купальника воно особливо актуальне. Цілком очевидно - один і той же фасон купальника не може однаково вдало виглядати на всіх жінок. У кожної свої параметри фігури, переваги і недоліки. І якщо інший одяг (наприклад, плаття або туніка) може значно простіше приховати не найсильніші сторони фігури, то з купальником це складніше. Тому слід орієнтуватися, перш за все, на те, що вам особисто пасує. А вже потім - на тренди і модні віяння.

Проте, компанія «НОСИ СВОЄ» пропонує різні фасони купальників, щоб сучасні модниці могли актуально виглядати на пляжі в цьому сезоні, підібравши формат вдалого купального костюма конкретно для себе.

Кілька корисних порад

Якщо ви хочете виглядати на пляжі виграшно, зверніть увагу на такі рекомендації:

  • Підкреслити підтягнуту пропорційну фігуру можна як роздільним, так і відрядними жіночим купальником. Якщо ви вибираєте більш закриті варіанти, акцент можна зробити на колірну гамму. Купальник яскравого кольору зробить вас справжньою королевою пляжу.
  • Відрядний купальник темних відтінків стане доречним варіантом для тих дам, які вважають область талії своєї проблемною зоною. Але не варто думати, що такий купальний наряд неодмінно буде виглядати нудним. В асортименті компанії «НОСИ СВОЄ» ви можете побачити стильний темно-синій купальник з еластичними сітчастими вставками. Він не тільки вдало «підтягне» фігуру, а й підкреслить ваш оригінальний смак.
  • Формат купальника із закритими грудьми підійде для тих, хто хоче змістити візуальний акцент на інші ділянки тіла. Наприклад, якщо ви вважаєте своєю найдосконалішою частиною тіла красиві стегна, цей фасон купальника буде оптимальним варіантом.

На сайті компанії «НОСИ СВОЄ» ви побачите різні купальники для цього літнього сезону. А також у нас є багато іншої жіночого та чоловічого одягу, який стане у нагоді вам в цьому сезоні. Замовляючи його у нас, ви отримуєте такі плюси сервісу, як:

  • великий асортимент;
  • регулярні знижки;
  • лояльність і демократичність цінової політики;
  • Швидка доставка
  • компетентне консультування;
  • зручні фільтри для пошуку товару;
  • постійне оновлення асортиментного ряду.

Компанія «НОСИ СВОЄ» з 2004 року працює в своїй галузі, пропонуючи клієнтам тільки якісний одяг і аксесуари.