Лето в самом разгаре, но многие еще не успели побывать в отпуске. Если вы только собираетесь ехать на отдых и выбираете купальник, эта статья может стать полезной для вас. Предлагаем ознакомиться с несколькими актуальными рекомендациями, которые позволят выбрать купальник удачно, оставшись довольной своим приобретением.

Тренди або індивідуальний стиль

Це питання у сучасних модниць виникає дуже часто, а у виборі купальника воно особливо актуальне. Цілком очевидно - один і той же фасон купальника не може однаково вдало виглядати на всіх жінок. У кожної свої параметри фігури, переваги і недоліки. І якщо інший одяг (наприклад, плаття або туніка) може значно простіше приховати не найсильніші сторони фігури, то з купальником це складніше. Тому слід орієнтуватися, перш за все, на те, що вам особисто пасує. А вже потім - на тренди і модні віяння.

Проте, компанія «НОСИ СВОЄ» пропонує різні фасони купальників, щоб сучасні модниці могли актуально виглядати на пляжі в цьому сезоні, підібравши формат вдалого купального костюма конкретно для себе.

Кілька корисних порад

Якщо ви хочете виглядати на пляжі виграшно, зверніть увагу на такі рекомендації:

  • Підкреслити підтягнуту пропорційну фігуру можна як роздільним, так і відрядними жіночим купальником. Якщо ви вибираєте більш закриті варіанти, акцент можна зробити на колірну гамму. Купальник яскравого кольору зробить вас справжньою королевою пляжу.
  • Сдельный купальник темных оттенков станет уместным вариантом для тех дам, которые считают область талии своей проблемной зоной. Но не стоит думать, что такой купальный наряд непременно будет выглядеть скучным. В ассортименте компании «НОСИ СВОЕ» вы можете увидеть стильный темно-синий купальник с эластичными сетчатыми вставками. Он не только удачно «подтянет» фигуру, но и подчеркнет ваш оригинальный вкус.
  • Формат купальника с закрытой грудью подойдет для тех, кто хочет сместить визуальный акцент на другие участки тела. Например, если вы считаете своим ключевым достоинством красивые бедра, этот фасон купальника будет оптимальным вариантом.

На сайті компанії "НОСИ СВОЕ" Ви побачите найрізноманітніші купальники і Спортивний одяг для цього літнього сезону. А також у нас є багато іншого жіночого та чоловічого одягу, який стане в нагоді вам в цьому сезоні, наприклад літні топи. Замовляючи її у нас, Ви отримуєте такі плюси сервісу, як:

  • великий асортимент;
  • регулярні знижки;
  • лояльність і демократичність цінової політики;
  • Швидка доставка
  • компетентне консультування;
  • зручні фільтри для пошуку товару;
  • постійне оновлення асортиментного ряду.

Компанія «НОСИ СВОЄ» з 2004 року працює в своїй галузі, пропонуючи клієнтам тільки якісний одяг і аксесуари.