Багато клієнтів знають компанію «НОСИ СВОЄ» як виробника одягу. Але, крім речей для вашого гардеробу, ми пропонуємо також ряд інших товарів. Наприклад, важливою частиною асортименту нашого магазину є канцелярські товари.. Ви можете вибрати серед них багато цікавого, щоб підготувати свою дитину до школи або дитячого садка.

Серед популярних категорій товару, які відносяться до канцелярської групі, слід зазначити:

  • Щоденники.Дизайн представлених щоденників різноманітний. Покажіть дитині на моніторі варіанти, тоді ви зможете придбати саме той товар, який буде його радувати. Іноді батьки ставляться до цього питання дещо поверхньо і вибирають будь-який щоденник на свій смак. Але для більшості дітей, особливо - в молодших класах, дуже важливо, як виглядає цей особливий «зошит» для оцінок і розкладу, з яким вони будуть стикатися 5 днів в тиждень. У нас ви побачите щоденники з абстрактними мотивами оформлення, природою, написами і популярними мультиплікаційними героями на обкладинці. Вибирайте разом зі своїм школярем той варіант, який буде для дитини найбільш привабливим.
  • Ручки. Ассортимент ручек в нашем интернет-магазине насчитывает более 100 позиций. Среди такого разнообразия можно подобрать те варианты, которые наиболее необходимы и симпатичны для вашего чада. Помимо стандартных, вы увидите интересные форматы ручек с насадками, подсветками и другими декоративными элементами, которые понравятся школьнику.
  • Пеналы. Без хорошего, удобного пенала ребенку было бы трудно держать в порядке свои канцелярские принадлежности. У нас в разделе пеналов вы увидите эти изделия, относящиеся к разной ценовой категории. Есть мягкие и твердые тканевые пеналы, а также – модели, изготовленные из пластика.
  • Наборы карандашей. Цветные карандаши незаменимы на уроках изобразительного искусства. У нас предлагаются наборы в разной комплектации. Можно приобрести комплект из 6,12, 18, 24 и 36 карандашей разных цветов.

Помимо перечисленных популярных товаров, есть также много других категорий канцелярских изделий. Среди них – кисти, корректоры, клей, пластилин, раскраски, циркули, канцелярские стаканы, стержни для ручек и многое другое. Также у нас есть категория школьной одежды. Поэтому, хорошо «затарившись» в магазине «НОСИ СВОЕ», у вас есть возможность полностью собрать ребенка в школу. Это экономит силы, время и деньги. Выгодные цены от производителя станут важным преимуществом, которое сделает ваше приобретение рациональным и экономным.

воїм клієнтам ми забезпечуємо ряд відчутних сервісних плюсів, в числі яких:

  • величезний асортимент;
  • ввічливе, компетентне і ненав'язливе консультування;
  • лояльні ціни і регулярні знижки на різні групи товару;
  • швидка обробка вашої заявки та подальша доставка замовлення по місцю призначення.

Зв'язатися з нами ви можете по контактними даними на сайті або забронювати зворотний дзвінок.