Пандемія, пов'язана з поширенням вірусу covid-19, викликає у сучасних людей різні емоції. Хтось вважає за краще жорсткий карантин, хтось є противником локдауна і виступає виключно за необхідні ключові заходи епідеміологічної безпеки. Але яким би не було суб'єктивне ставлення кожного з нас до цієї проблеми, на всіх однаково поширюються норми чинного українського законодавства, які передбачають носіння захисних масок в громадських місцях. Тому цілком логічно буде подбати про те, щоб придбані вами маски мали достатню гігієнічністю.

 

Тканинна маска: наскільки вона здатна захистити

Носіння тканинної маски в громадських місцях є важливим заходом особистої епідеміологічної безпеки. Однак маска як така (незалежно від свого типу) не дає повного, 100-відсоткового захисту. Вона спрямована на те, щоб її власник міг уникнути дотиків руками обличчя і потрапляння шкідливих мікроорганізмів у дихальні шляхи. Якщо носіння маски є не одиничною заходом безпеки, а використовується в комплексі з іншими (ретельне миття рук, використання антисептичних засобів, дотримання соціальної дистанції), тоді можна говорити про відносну ефективності та захисту.

Пропонуємо вашій увазі ознайомитися з тими перевагами, якими володіють трикотажні двошарові маски з асортименту «Носи СВОЄ».

Плюси захисних масок від нашої компанії

Непросте матеріальне становище багатьох громадян нашої країни спонукає шукати альтернативи медичним маскам. Як правило, тільки одиниці залишаються відповідними вимога міняти медичну маску одноразового використання кожні 2 години. Таке рішення незрівнянно з реальними фінансовими можливостями багатьох людей. Особливо - коли маски потрібно придбати для всієї сім'ї. А якщо користуватися одноразовим маскою протягом тривалого часу, вона надає зворотну дію, оскільки накопичує в собі шкідливі бактерії. На цьому тлі цілком природним є бажання сучасних покупців обзавестися масками багаторазового використання, які придатні до прання. Тут на допомогу приходять трикотажні вироби, які пропонуються як для дорослих, так і для дітей..

Серед плюсів, характерних для масок нашого виробництва, перебувають:

  • двошарова структура, яка є досить міцною;
  • натуральне трикотажне полотно, яке на 100% складається з бавовни;
  • можливість багаторазового використання за умови регулярного прання і пропарювання.

Такі маски володіють стійкістю до зносу і вбережуть вас від зайвих витрат коштів. Але важливо пам'ятати про те, що носіння маски - не єдина міра безпеки, в якій є потреба. Її потрібно використовувати в комплексі з дотриманням інших заходів, пов'язаних з особистою епідеміологічною безпекою.

Крім масок, в інтернет-магазині «носи СВОЄ» ви побачите багато іншого товару. Наша компанія спеціалізується на виробництві одягу і аксесуарів для чоловіків, для жінок та для дітей.. Ознайомившись з асортиментом, ви побачите багато цікавого - від курток до домашніх комплектів. Наше підприємство спеціалізується на пошитті одягу з трикотажу і володіє власним заводом. Тому ми стежимо за технологічним процесом на всіх його етапах. А також ми забезпечуємо клієнтам комфортний сервіс, оперативно комплектуємо посилки з замовленнями і відправляємо на вказане в заявці поштове відділення.