Одяг для сну - найважливіша категорія речей в домашньому гардеробі будь-якої людини. Багато людей вважають, що основну увагу варто приділяти тому одягй, в якому ми ходимо на роботу або контактуємо з соціумом, оскільки вона впливає на формування нашої репутації. Але насправді не менш важливими є речі, в яких ми спимо, адже саме уві сні людина проводить третину свого життя. А це означає, що нічний одяг має бути комфортним, відповідаючи цілою низкою критеріїв. У даній статті ми розглянемо більш детально таку річ як нічна сорочка і параметри, за якими її слід підбирати.

 

ё

Кілька цікавих історичних фактів

Вперше нічні сорочки згадуються в стародавніх рукописах, які датуються IV століттям нинішнього тисячоліття. Прототип перших нічних сорочок з'явився в Древній Греції. Вони виготовлялися з білої тканини, яку надягали на голе тіло.

Жіноча білизна для сну в Стародавньому Римі була довгою і відрізнялася простим кроєм. Вона спочатку шилася без рукава, але з часом трансформувалася - і фасон був вдосконалений. Так з'явилися нічні сорочки з рукавом до ліктя.

В VІ столітті у Візантії сорочки для сну були набагато більш розкішними, ніж їх грецькі та римські «попередниці». Тодішня аристократія мала велики можливості для придбання дорогих тканин. Знатні дами замовляли для себе нічні сорочки з натурального шовку, які виготовлялися в форматі туніки.

Надалі нічні сорочки удосконалювалися і ставали більш різноманітними за всіма параметрами - фасонів, тканин, фурнітури. В наш час немає ніяких проблем з тим, щоб підібрати виріб, який буде до душі кожної конкретної клієнтці. Пропонуємо трохи ознайомитися з критеріями, на які варто звернути увагу в процесі придбання.

Фактори вдалої покупки

Важливими параметрами, яким повинна відповідати хороша нічна сорочка, є:

  • Якісний матеріал, в якому переважає натуральна нитка. Це дуже важливо з гігієнічної точки зору, щоб сорочка була приємною в тактильному плані і не викликала роздратування на шкірі.
  • Вдалий крій. Від крою залежить комфорт і свобода рухів. Сорочка не повинна «сковувати» ваше тіло.
  • Міцні шви. Даний показник впливає на те, скільки часу прослужить вам річ.
  • Екологічність. Це стосується не тільки тканини, про яку вже згадувалося, а й барвникі матеріалу. Надійні виробники приділяють даному параметру багато уваги, так як фарба, використана для нанесення на сорочку принтів, повинна бути нетоксичною.
  • Лояльна вартість. Ціновий фактор є значущим для переважної більшості людей. Дуже важливо, щоб співвідношення якості нічної сорочки і її вартості було гармонійним.
  • Правильний розмір. Якщо перераховані вище критерії залежать від виробника, то тут важливо подбати вже самому клієнту. Занадто маленька сорочка сковутиме рухи, а надто простора буде призводити до утворення складок, які будуть комкаться, створювати дискомфорт і натирати шкіру. Якщо хочете, щоб спати було зручно, підбирайте нфчну сорочну саме свого розміру.

Бажаєте придбати одяг для сну, який буде відповідати перерахованим критеріям? Це можна зробити в нашому інтернет-магазині.

Трикотаж «НОСИ СВОЄ»: красиві і зручні речі для вас

У сегменті одягу для сну від компанії «НОСИ СВОЄ» ви можете побачити не тільки якісні ночные сорочки,але й піжами для жінок. Є варіанти як для літнього сезону (вони складаються з майки і шортів), так і більш теплі комплекти. чоловічі та дитячі піжами представлені у великому асортименті. Одним словом, проблем з покупкою не виникне.

При потребі, ви можете звернутися за консультацією до наших менеджерів - і вони дадуть відповідь на ваші питання, посприявши вдалому вибору. Для цього зателефонуйте або напишіть за вказаними контактними даними.

В асортименті магазину «НОСИ СВОЄ» ви побачите безліч якісних речей з категорії чоловічого, жіночого та дитячого одягу.