Family Look - модний тренд, за допомогою якого сім'я може підкреслити свою єдність, вибираючи стильні речі, оформлені в одному дизайні. Це відмінний варіант для святкових заходів і сімейних фотосесій. В асортименті інтернет-магазину «носи СВОЄ» ви можете підібрати різні варіанти одягу з категорії Family Look. Це як повсякденні, так і більш святкові наряди.

На особливу увагу заслуговують речі, оформлені в патріотичній тематиці. це чоловічі, жіночі та дитячі футболки з написами «MADE IN UKRAINE», а також «З Україною в серці». Придбавши такі футболки для всієї родини, ви будете в них виглядати яскраво і оригінально. Також в нашому магазині є можливість купити одяг для сімейного стилю, оформлений в інших дизайнах.

 

Вишиванка для дівчаток з довгим рукавом
Вишиванка для дівчаток з довгим рукавом

Переваги Family Look

Сучасний стиль Family Look - це не просто можливість ефектно виглядати. Це ціле явище в філософії моди. Це краса, яка об'єднує. Нинішня мода пропонує кілька варіантів таких нарядів, а саме:

  • Однакове взуття та аксесуари. Наприклад, це можуть бути об'ємні кросівки однакового кольору і один тип брелоків, прикріплених на сумки і рюкзаки. В даному випадку можна говорити про те, що подібний Family Look проявляється в деталях.
  • Речі одного бренду. Цей варіант сімейного стилю може бути більш-менш вираженим - в залежності від того, які саме речі ви вибрали. Якщо бренд є дуже відомим (наприклад, має світове визнання), то навіть різний одяг від такої компанії буде асоціюватися з Family Look, оскільки вона пізнавана. Якщо ж компанія локальна, то варто підбирати речі, які будуть схожими між собою.
  • Одяг з одного матеріалу. Наприклад, у чоловічої частини родини з такої тканини можуть бути пошиті піджаки, а у жіночій - сукні. Це виглядає елегантно і креативно.
  • Однакові речі. Даний варіант найбільш поширений, якщо говорити про модний напрямок Family Look. А ще це найбільш візуально помітне рішення, яке зробить ваші сімейні наряди яскравими, ефектними і впізнаваними.

Компанія «носи СВОЄ» приділяє велику увагу категорії Family Look саме патріотичного спрямування. Ми переконані, що це можливість продемонструвати причетність не тільки до однієї сім'ї, а й до рідної країни. Це повага до власного коріння і розуміння цінності національної єдності.

 

Стильні вишиванки для всієї родини

Крім патріотичних футболок, про які йшла мова вище, важливою частиною асортименту нашого магазину є дитячі та дорослі вишиванки. Ви можете запросто підібрати схожі або навіть однакові варіанти, сформувавши таким чином загальний сімейний стиль.

Переваги трикотажних вишиванок є наступними:

  • они відмінно підходять як для свята, так і для повсякденних приводів. Наприклад, трикотажні футболки з патріотичною вишивкою будуть стильно виглядати не тільки під традиційний «чорний низ», а й під джинси, класичні брюки, джинсову спідницю. Одним словом, універсальність таких вишиванок вражає.
  • Трикотажне полотно відмінно носиться і витримує численні прання. Цей матеріал є практичним і довговічним.
  • Демократична вартість. Речі з трикотажу відрізняються лояльною ціною. Тому придбання таких вишиванок для всієї родини не перетвориться в «глобальні» розтрати.

Такими є ключові плюси трикотажних вишиванок в цілому і товару від компанії «носи СВОЄ» зокрема. Якщо детально говорити про додаткові плюси

  • власне виробництво і робота на репутацію (ми дуже цінуємо позитивні відгуки своїх задоволених клієнтів);
  • постійне поповнення та оновлення асортименту;
  • зручність покупки (добре налаштовані фільтри пошуку товару, грамотне консультування і оперативна доставка зроблять ваше придбання комфортним).

Вибирайте одяг «Носи СВОЄ». Це висока якість і вигідні ціни від українського виробника.