Хорошие вещи, предназначенные для ясельної вікової групи дітей, на сучасному ринку знайти неважко. Але далеко не завжди висока якість супроводжується доступною ціною товару. Раціональний варіант - вибрати товари від виробника. Вони потрапляють на віртуальні полиці онлайн-магазинів без зайвих посередників. Це вберігає покупців від необґрунтованих націнок, які могли б зробити ваше придбання не настільки вигідним. В даний момент ви знаходитесь на офіційному сайті компанії «Носи СВОЄ». Ми - українська компанія, що спеціалізується на пошитті трикотажного одягу.

 

Кофточка ясельна
Кофточка ясельна

«Носи СВОЄ»: бренд якісного одягу для всієї родини

Фабрика нашої компанії знаходиться в місті Горішні Плавні (Полтавська область), яка працює з 2004 року. Завдяки високотехнологічному процессу виготовлення продукції, професійним кадрам фабрика зайняла вагоме місце серед спорідненних підприємств в Україні, та за її межами. Стосовно речей для самих маленьких- ясельної групи - особлива увага приділяється не тільки дизайну, аргономічному крою, але й ретельно підібраним тканинам, що мають відповідати самим високим вимогам до одягу для маленьких. В даному розділі ви побачите:

  • повзунки, які будуть комфортними для вашої дитини;
  • комплекти та комбінезони - як для хлопчиків, так і для дівчаток;
  • боді, без яких, в принципі, важко уявити перший гардероб новонародженого малюка.

Наші консультанти готові з радістю відповісти на всі ваші питання стосовно нашої продукції, та допомогти порадою у виборі необхідної вам речі.

Сучасний трикотаж - відмінний матеріал для пошиття одягу

Трикотаж, який для пошиття використовує компанія «Носи СВОЄ», відповідає важливим виробничим стандартам. Він екологічний і гігієнічний, тому - придатний для пошиття дитячого одягу. Цей матеріал відмінно носиться, не втрачає свій вигляд після тривалого використання, зберігає форму.

Для ясельного одягу, який виробляється компанією «Носи СВОЄ», крім високоякісного трикотажу, характерні такі плюси:

  • Вдалий крій. Наші фахівці прикладають багато зусиль, щоб речі враховували анатомічні особливості своєї цільової аудиторії. Для діток ясельної групи це дуже актуально. Важливо, щоб малюкам було тепло, комфортно, а також - одяг буз оздоблений необхідними застібками, завдяки яким можна легко змінити памперс.
  • Вигідна ціна. За рахунок власного виробництва і відсутності зайвих ланок посередників, ми самі формуємо вартість свого товару і пропонуємо його в мережі своїх офіційних інтернет-магазинів за лояльними цінами. Це дозволяє вам зробити економну покупку, що особливо важливо у випадку з ясельної одягом, з якої малюк швидко зростає.
  • Великий вибір. Товарна лінійка величезна, у вас є можливість підібрати саме ті моделі одягу для всієї родини, які ви вважаєте за кращими за дизайном і ціною.

Трикотаж «носи СВОЄ» - одяг, який користується заслуженим попитом завдяки своїм високим експлуатаційним характеристикам. Багато років працюючи в цьому сегменті діяльності, ми налагодили виробництво так, щоб ви були задоволені придбаним товаром. Наша компанія цінує позитивні відгуки від клієнтів, ми прагнемо до того, щоб наші покупці ставали постійними.

Знайомтеся з товаром для ясельної групи дітей на нашому сайті. Вибирайте моделі одягу, які сподобаються. А ми швидко сформуємо вашу посилку, відправивши її в пункт призначення за допомогою служби доставки.