Наші сукні та сарафани зроблені з високоякісного трикотажу і пошиті на власному підприємстві.Це робить їх не тільки модними, але і прийнятними за ціною. Пропонуємо вашій увазі кілька актуальних порад, які дадуть можливість придбати сукню з урахуванням типу вашої фігури. сукні та сарафани ...

Найпоширеніші типи жіночих фігур

снує градація фігур і їх класифікація за типами. Такий поділ дає можливість більш вдало підбирати для себе одяг, орієнтуючись в своєму типі фігури. Отже, для їх позначення використовується наступна термінологія:

  • "Пісочний годинник". Так називається фігура, для якої характерні округлі стегна, виражена груди і тонка талія.
  • «Груша». Така фігура відрізняється вузькими плечима і масивними стегнами.
  • «Перевернутий трикутник». Для цього типу статури характерні широкі плечі і вузькі стегна.
  • «Прямокутник». Якщо плечі і стегна виражені однаково, а талія - слабо, таку фігуру називають «прямокутником».

Якщо ви поки не визначили тип своєї фігури, настільки проста класифікація допоможе це зробити. А тепер приступимо до конкретних рекомендацій, які зроблять ваше придбання вигідним і вдалим.

 

Сукня для фігури «Пісочний годинник»

Така фігура є найбільш універсальною для вдалого підбору гардероба. Не маєчи виражені диспропорції, вона сумісна з будь-яким фасоном сукні. Ви можете експериментувати - і завжди залишитеся «на висоті». У нашому асортименті можна підібрати классические,легкі літні, універсальні та інші сукні. Також у нас є стильні довігі сарафани,здатні додати вашому силуету ще більше жіночності і вишуканості.

Сукня для фігури «Груша»

Кращий варіант в даному випадку - приталені плаття, яке має А-силует. Цей фасон підкреслить вашу тонку талію і вишукані груди. А ще він забезпечить плавний перехід до лінії стегон. Ідеальна довжина такого наряду - нижче коліна.

Сукня для фігури «Перевернутий трикутник»

Почнемо з верхньої частини сукні. V-образна форма декольте буде виглядати дуже доречно. Також на подібній фігурі добре виглядають сукні, завужені в частині стегон і розширені донизу. Можуть бути й інші фасони, але важливо пам'ятати ключове завдання такого сукні - внести рівновагу в пропорції вашої фігури, згладити широкі плечі і підкреслити стегна.

Сукня для фігури «Прямокутник»

В даному випадку є відразу кілька варіантів стильних суконь, в яких ви будете виглядати чарівно. Наприклад, підійдуть довгі обтягуючі силуети. Також стильно виглядатиме вбрання з вертикальними бічними вставками. Лінії, які перехрещуються на талії, - ще один лайфхак, який здатний підкреслити витонченість вашої фігури.

Переваги покупки суконь у нас

У магазині «нНОСИ СВОЄ» ви побачите безліч стильних і актуальних суконь. Зверніть на них увагу - і вибирайте те, що буде відповідати вашим естетичним уподобанням і типу фігури. Крім цього, ми гарантуємо своїм клієнтам такі плюси сервісу, як:

  • зручне меню сайту, яке сприяє оперативному пошуку потрібних вам речей;
  • лояльна цінова політика, яка робить ваше придбання вигідним;
  • оперативна доставка.

Знайомтеся з нашим асортиментом - робіть своє вдале придбання.