Будь-яка популярна тканина (як і, в принципі, будь-який популярний товар) збирає навколо себе безліч міфів. Пропонуємо розглянути кілька з них, що до трикотажу. почнемо:

Міф 1: це не гарно

Кожна тканина має своє призначення , і це очевидний факт. Дійсно, вечірнє плаття з трикотажу було б важко уявити. Але чи обмежується гардероб одними тільки вечірніми сукнями? Трикотаж відмінно виглядає, коли з нього шиють такий одяг, як:

  • класичні сукні ;
  • штати та спідниці ;
  • кардигани у стилі casual
  • водолазки , джемпери та светри;
  • спортивні костюми , та багато іншого.

Навіть коктейльні вбрання з легкого трикотажу виглядають дуже стильно і привабливо. Тому думка про «не гарна» тканина - не більше ніж вигадка.

Міф 2: це не практично

В такому твердженні немає ніяких підстав. Непрактичну тканину виробники явно не стали б вибирати для пошиття спортивного та домашнього одягу, який дуже інтенсивно експлуатується. Склад сучасних трикотажних матеріалів робить їх прийнятними для пошиття найрізноманітніших речей. Такий одяг не має властивості передчасно втрачати свої естетичні та практичні характеристики. Вона служить довго і безвідмовно.

Міф 3: трикотаж вимагає складного догляду

Таке твердження теж є неправдоподібним. Будь-яка річ передбачає певну температуру і режим прання, про що зазначається на бирці. Трикотаж в цьому сенсі не більше примхливий, ніж переважна більшість інших тканин.

Міф 4: якісний трикотаж дорого коштує

Якщо купувати речі в фірмових магазинах виробників, то їх ціна є досить прийнятною. Бо виключає цілі ланки і системи посередників, в результаті чого вдається уникнути необґрунтованих націнок. Наприклад, в інтернет-магазині «НОСИ СВОЄ» ви побачите багато цікавих категорій речей для всієї родини. У нас представлений найрізноманітнійший одяг - дитячий, ,жіночий та чоловічий - починаючи з нижньої білизни і закінчуючи кардіганами і куртками. Цінова політика нашої компанії - пряме спростування міфу про дорожнечу трикотажу. Крім прийнятних цін, ми регулярно дивуємо своїх покупців додатковими знижками. Так покупка стає ще більш вигідною.

Міф 5: трикотажні речі не можуть бути оригінальними за фасоном

Стереотип про повсякденність трикотажу - результат дуже необ'єктивного і звуженого бачення. Переконливим контраргументом на противагу до цього міфу є вишиванки від компанії «НОСИ СВОЄ». Стильна і святкова вишиванка апріорі не асоціюється з повсякденним гардеробом. Це святкова річ, яка доречна на патріотичних заходах, прогулянках в урочисті для нашої держави дні (як, наприклад, День Незалежності), виступах на сцені. Одним словом, трикотаж цілком прийнятний для пошиття нарядних речей. Ця тканина підходить аж ніяк не тільки для спортивних костюмів або домашнього одягу.

У нашому магазині ви можете придбати найрізноманітніший одяг, аксесуари, головні убори і багато іншого. Магазин «НОСИ СВОЄ» представляє український бренд, який багато років працює на ринку і зміг завоювати довіру безлічі задоволених клієнтів. Трикотажна фабрика, яка знаходиться в м Горішні Плавні, виробляє речі, які стильно виглядають, довго носяться і недорого коштують.