Підготовка дитини до нового навчального року - відповідальний і непростий етап, якого багато батьків чекають з хвилюванням і тривогою. Таке ставлення цілком логічно, воно має під собою достатньо підстав. З одного боку, ринок переповнений товарами з категорій шкільної форми, спортивних костюмів, рюкзаків і канцелярських виробів. Але, з іншого - не завжди вдається зробити покупку так, щоб без зайвих переплат і націнок придбати все необхідне.

Інтернет-магазин «НОСИ СВОЄ» пропонує великий асортимент товару, який відноситься до розділу так званої шкільної групиУ цій категорії ви можете знайти багато цікавого. Це всі необхідні канцелярські товари, а також одяг, яка знадобиться в новому навчальному році. Пропонуємо ознайомитися з декількома цікавими фактами про нашу компанію, які свідчать про те, що придбання у нас дійсно забезпечить вам відчутну вигоду.

«Носи СВОЄ» - український бренд з солідною історією

Компанія «носи СВОЄ» працює в своєму сегменті ринку досить давно. Свою діяльність ми почали в 2004 році. Більш ніж півтора десятиліття активної роботи дали можливість не тільки запустити виробництво на власній фабриціі в місті Горішні Плавні (Полтавська область), а й адаптувати до нього кращі тренди галузі. Наші фахівці регулярно досліджують технологічні новинки, тенденції дизайну і багато іншого з того, що потрібно для постійного розвитку.

Придбання товару, який пропонує місцевий виробник, відкриває перед клієнтами масу переваг. Це:

  • Надійність. Компанія, що працює поруч зі своїми покупцями, знає їх поширені запити та побажання, намагаючись робити все необхідне для того, щоб виготовлений товар їм відповідав. А ще таке підприємство береже власну репутацію.
  • Вигідні ціни. Місцеве виробництво сприяє тому, щоб товар виходив на ринок з виправданою вартостістю. Цей фактор очевидний, адже немає необґрунтованих націнок, характерних для імпорту. А ще, безпосередньо реалізуючи товар через власний інтернет-магазин, компанія-виробник виключає зайві ланки посередників. Тому товар пропонується за обґрунтованою і вигідною для клієнта вартістю.

Роблячи замовлення в магазині «НОСИ СВОЄ», ви в повній мірі можете відчути ці переваги.

Економія грошей та часу

Ознайомившись з асортиментом, ви побачите, що в ньому є більшість товару, який стане в нагоді майбутньому школяреві - починаючи зі щоденника і завершуючи спортивним костюмом для занять фізкультурою. Одяг в школу в нашому магазині представлен досить широко. Ви побачите блузи, костюми, сукні, світшоти, футболки, водолазки, жилети та багато іншого.

Настільки масштабний асортимент дозволить зробити вибір, з огляду на ваші уподобання і естетичні смаки дитини. Лояльні ціни дадуть можливість здійснити покупку, не переплачуючи. А грамотне консультування дозволить краще зорієнтуватися і вдало підібрати все те, що ви плануєте придбати для своєї дитини перед новим навчальним роком.

Ви можете звернутися до нас за контактними номерами, що вказані на сайті, а також - замовити зворотний дзвінок, залишивши заявку. Менеджери компанії «НОСИ СВОЄ» зроблять все можливе, щоб ви залишилися задоволені зробленими у нас покупками.