Існує стереотип, що одяг – не найкращий подарунок, оскільки важко вгадати з уподобаннями адресата і підібрати варіант ідеального розміру. У цьому твердженні є багато правди, оскільки плаття або діловий костюм дійсно потребують примірці. Але винятком в даному випадку є одяг для дому. Швидше за все, ваші рідні та близькі були б дуже раді отримати в подарунок на свято теплий халат. Вибір саме такого презенту-свідчення про ваші добрі почуття і турботу. Подарувати гарний одяг для дому-це чудова можливість відобразити побажання комфорту і затишку людині, яка вам доріг.

 

Якісний халат: великий вибір в нашому магазині

Чтобы приобретенное изделие действительно порадовало вашего адресата, обратите внимание на материал, из которого пошит халат. Например, в ассортименте компании «НОСИ СВОЕ» вы увидите стильные и удобные подростковые халаты из рваной набивной махры. Такой материал является теплым и хорошо согревает в прохладную погоду. Есть также симпатичные детские халаты. Например, это модель “Котенок и панда”. Ознакомившись с этим халатом, вы сможете для себя отметить его оригинальный вид. Такой дизайн нравится множеству детей. Халат украшен декоративными ушками и вышивкой с изображениями пандочки и котенка. Фасон «на запах» является отличным решением для детей, поскольку они быстро растут, а в данном случае есть возможность немного регулировать размер.

Халати «носи СВОЄ» виробляються з м'яких ворсових матеріалів. Такі ніжні тканини приємні на дотик. Вони не викликають алергічних реакцій та подразнень, це саме те, що потрібно для комфорту в домашніх умовах.

У нашому асортименті є не тільки дитячі, а й дорослі халати. Жіночі теплі халати представлені як в універсальних кольорах, так і в більш оригінальному оформленні. Наприклад, це халат"кішка". Стильний і зручний виріб з набивної махри володіє кишенями для рук. Крім незвичайного принта, халат прикрашений вишивкою у вигляді кішки. Висока щільність матеріалу робить халат хорошим, теплим. Разом з тим, виріб є дуже практичним і добре витримує численні прання.

Мужские халаты «НОСИ СВОЕ» также пользуются большой популярностью. Замечательным подарком для вашего парня или супруга станет махровый халат с вышивкой «Любимый мужчина». Халат сам по себе является удобным, стильным и качественным. А такой декор – лучший комплимент вашему избраннику, о котором он будет помнить каждый раз, надевая подаренный вами халат.

Бренд «носи СВОЄ»: висока якість від українського виробника

В асортименті «Носи СВОЄ» ви побачите стильні і зручні халати. Наша компанія володіє власною фабрикою і дуже відповідально ставиться до виробництва одягу. Ми розуміємо, що задоволені клієнти - запорука нашої доброї репутації. Команда «носи СВОЄ» - це люди, які люблять свою справу. І такий підхід до виробництва одягу, звичайно ж, позитивно відображається на її якості. Ми виробляємо речі, які відрізняються:

  • стильністю;
  • комфортом;
  • гігієнічністю;
  • стійкістю до зносу.

Ці принципи однаково стосуються одягу з базового гардероба і домашніх речей. Крім халатів, у нас ви знайдете безліч для Вас цікавого. Це сукні, светри, сарафани, спортивні костюми, шкільна форма для дітей і навіть купальники. Якщо виникнуть питання по представленому асортименту, звертайтеся - наші менеджери дадуть відповідь на них з радістю.