Натуральний трикотаж - один з кращих матеріалів для виробництва дитячих речей. Він гігієнічний, а тому - відповідає важливим екологічним стандартам і не викликає подразнень. Також він відрізняється зовнішньою естетикою, яка робить одяг красивим. Ще одна не менш значуща перевага - практичність. Одяг з трикотажних тканин довго носиться, приємний при тактильному контакті і відрізняється зручністю. Він проявляє стійкість до зношування і швидко відновлює форму. Тому безліч сучасних виробників віддають перевагу саме трикотажним волокнам в якості сировини для виробництва дитячого одягу. Компанія «НОСИ СВОЄ» не є винятком.

Знайомлячись з асортиментом речей на нашому сайті, ви побачите багато цікавого для всієї родини. Особливим попитом користується дитяча товарна лінійка, де ви можете побачити речі до школи, для дому, для занять спортом, для урочистих заходів і будь-якого іншого приводу. Ми, як компанія, що має власне виробництво, подбали про те, щоб виготовлені нами товари відповідали важливим стандартам якості. Вам залишилося тільки правильно за ними доглядати. Пропонуємо ознайомитися з деякими лайфхаками, які стосуються правил прання трикотажу. Отже, почнемо з підготовчого етапу.

            Підготовка до прання: що потрібно знати.

Правильно готувати річ до прання потрібно для того, щоб після цього процесу вона не розтяглася і не «обросла» катишкамі. Діяти варто в такій послідовності:

  • Вивертаємо річ навиворіт.
  • Якщо річ забруднена сильно (що часто буває характерно для дитячого одягу), попередньо краще замочити її на 20 хвилин. Максимум - до півгодини.
  • У місцях плям слід використовувати мильний розчин. Але не варто занадто сильно терти річ. Краще дайте їй відмокнути кілька хвилин.
  • Якщо мова йде про ручне прання, а вода занадто жорстка, ви можете її пом'якшити. Для цього додайте одну чайну ложку соди в тазік, в якому будете прати.

Така підготовка не вимагає зайвих зусиль. Але вона допоможе якомога довше зберегти в ідеальному вигляді улюблені костюми, шорти, сукні, сарафани и другие вещи вашего чада.

 

            Які засоби використовувати для прання

Незважаючи на зовнішню невибагливість трикотажу, він «любить» не всі засоби для прання. Найкраще використовувати мильний розчин з води і господарського мила. Оптимальна пропорція - 20 грам мила на 10-літровий таз води. Також ви можете застосовувати гель для прання або порошок, який призначений для делікатних тканин.

            Який варіант прання обрати

Звичайно, в ідеалі трикотажні речі краще прати вручну, адже так вони будуть служити набагато довше, зберігаючи свій початковий вигляд і форму. Але коли йдеться про одяг для дітей, ця рекомендація складна для виконання. Рухливі дітлахи, активно пізнаючи світ, граючи в динамічні ігри та всіляко пустуючи, в останню чергу думають про збереження свого одягу. Тому батькам часто доводиться діяти, виходячи з критеріїв практичності і доцільності, а не слідування ідеалу. Звичайно, кращі ошатні речі варто прати вручну. Але коли мова заходить про повсякденний одяг, який треба частіше міняти, без пральної машини не обійтися. Вибираючи цей варіант, важливо знати наступне:

  • Температурний режим води не повинен бути вище, ніж 40 градусів.
  • Слід вибирати щадні режими прання - наприклад, «ручну» або «делікатну».
  • Віджимання варто вибирати на мінімальних обертах, а краще і зовсім обійтися без нього.
  • Не слід повністю завантажувати машинку, адже в такому випадку речі часто переплутуються між собою і розтягують один одного.
  • Біле і кольорове найкраще прати окремо, особливо - якщо мова йде про нові речі. Інакше вони можуть покрасити один одного.
  • Ви можете придбати спеціальні мішки для прання одягу. На сучасному ринку цей товар представлений у великій різноманітності.

 

Одним словом, дотримання рекомендацій по дбайливому пранню вбереже як дитячі, так і дорослі трикотажні речі від деформації, катишків та інших проявів передчасного зносу.