Придбання дитячих речей саме по собі є короткочасною інвестицією. Дитина швидко росте, тому він не встигає довго ходити в одному одязі. Проте - будь-які речі вимагають догляду, навіть якщо їх термін експлуатації не є дуже тривалим. Це важливо хоча б для того, щоб одяг зберігав естетичний вигляд, а дитина відчувала себе в ньому впевненно та комфортно.

В інтернет-магазині «НОСИ СВОЄ» ви побачите багато якісних речей від надійного українського виробника, який з 2004 року працює у своєму сегменті. У нас представлений одяг для всієї родини, а дитячий трикотаж займає важливе місце в асортименті. Ви можете побачити товарні позиції різного плану – халати, сукні та сарафани, блузки та багато іншого.

Виробляючи Дитячий одяг, наше підприємство робить все необхідне для того, щоб вона відповідала стандартам якості, які висуваються до товару такого плану. Решта залежить від того, як ви будете доглядати за придбаними речами. переваги трикотажного одягу можна перераховувати довго. Пропонуємо кілька простих, але актуальних рекомендацій, які допоможуть вам збільшити експлуатаційний термін одягу, пошитої з трикотажної тканини.

 

            Як прати трикотажні речі, щоб зберегти їх колір?

Крім того, що на кожній речі є ярлик з базовою інформацією, існує кілька загальних правил прання, що дозволяють уникнути передчасного зносу одягу. Вони такі:

 • Прання в воді, температура якої не перевищує позначку в 40 градусів.
 • Використання сприятливих пральних порошків
 • Відмова від відбілювачів і «агресивних» за своїм складом засобів.
 • Прання нових речей різних кольорів окремо один від одного.
 • Використання делікатного режиму прання.

Якщо ви перете дитячий трикотаж вручну, то постарайтеся сильно не стискати і не терти речі. Регулярно повторюючи цю помилку, можна довести їх до появи катишків, що зіпсує естетичний вигляд. Тому краще витратити на прання більше часу, але проводити її в більш щадному режимі, щоб одяг якомога довше зберігав свій гарний вигляд, форму та інші важливі експлуатаційні параметри.

  Як доглядати за речами, на яких є малюнки?

Дитячі футболки, сукні та багато інших речей прийнято декорувати за допомогою нанесення зображень. Та й самі дітлахи люблять одяг із малюнками. Щоб зберегти ці декоративні елементи в їхньому первісному вигляді, скористайтеся такими порадами:

 • Не можна прати одяг з нанесеним принтом в гарячій воді.
 • Не викручуйте і намагайтеся сильно не терти такі речі при пранні - особливо в тих місцях, де є принт.
 • Не слід надовго замочувати такі речі.
 • Не кип'ятіть вироби, на яких нанесені малюнки.

Ці прості правила допоможуть вам уникнути помилок, які могли б привести до передчасної втрати красивого вигляду речей.

            Як правильно сушити та гладити дитячий трикотажний одяг?

Трикотажне волокно «любить», щоб до нього дбайливо зверталися. Тому віджимати такі речі потрібно без зайвого завзяття. Сушити їх краще всього, загорнувши в сухий рушник і поклавши в горизонтальному положенні.

Можливо, ознайомившись з цими порадами, ви встигли подумати, що трикотаж насправді є занадто «примхливою» в догляді тканиною. Але це не так. Всі названі рекомендації цілком легко втілюються в життя. Це стосується як прання і сушіння, так і прасування. Не слід прасувати трикотажні речі при температурному режимі, який перевищує 100 градусів.

            Як зберігати одяг з трикотажу і подовжити його зносостійкість?

Рано чи пізно на одязі з трикотажу починають з'являтися катишки. Але це ще не привід відправляти улюблені речі «на утилізацію», викидаючи їх або пускаючи на ганчірки. На сучасному ринку є безліч модифікацій спеціальних машинок, які дозволяють прибрати катишки з речей.

Що стосується зберігання трикотажу, то тут теж є кілька секретів:

 • Не вішайте трикотажні речі на вішалки. Цей матеріал не розрахований на зберігання в такому форматі. У висячому положенні він починає деформуватися і втрачати свою привабливість завчасно.
 • Найкраще зберігати трикотаж в складеному вигляді. Це стосується як дорослих, так і дитячих речей. Можна знайти спеціальні пакувальні пакети в яких тримати одяг. Туди ви також можете помістити гранули, які поглинають запах і вологу. В наш час немає ніяких проблем з придбанням таких «пристосувань».

 

Підводячи підсумок, слід зазначити: трикотаж як такий, розрахований на те, щоб його часто носили, прали і прасували. А дитячий трикотаж - тим більше. Але не варто відмовлятися від простих і зручних правил догляду за речами, які здатні значно продовжити їх період експлуатації.

Також ви можете ознайомитися з дитячими вишиванками.