Трикотажные ткани популярны в производстве современной одежды. Это вполне объяснимо, ведь трикотаж обладает массой эстетических и практических достоинств. Трикотажные вещи стильно и актуально смотрятся. Они долго носятся. А сама ткань обладает такой универсальностью, что из нее одинаково хорошо получаются самые разные вещи – начиная с мужских рубашек и заканчивая женскими лосинами. Одним словом, ассортимент разнообразен и многогранен. В интернет-магазине «КУПИ СВОЕ» вы можете увидеть различные варианты одежды из трикотажа. Предлагаем вашему вниманию ознакомиться с видами и составом трикотажных полотен, чтобы лучше разобраться в данном вопросе.

Види трикотажу

Найпоширенішими різновидами трикотажних таканин є :

 • Плюшевий (махровий) трикотаж. Это плотная, мягкая на ощупь ткань с петельным ворсом. Часто используется в пошиве халатов и других вещей из этой категории. Кстати, в нашем онлайн-магазине вы можете найти множество красивых, удобных и практичных халатов – как для женщин, так и для мужчин и детей.
 • Кулірна бавовняна гладь. Найчастіше використовується для пошиття футболок, літніх суконь та іншої подібної одягу. Підрозділяється на кілька типів, має лицьову і виворітну боку.
 • Інтерлок. Это трикотаж, обладающий двойной структурой. То есть – разницы между лицевой и изнаночной сторонами нет. Несмотря на то, что такой трикотаж менее эластичен, чем некоторые другие виды трикотажных полотен, он лучше хранит форму и отличается повышенной стойкостью к износу. А потому широко используется в пошиве самой разной одежды. Например, он актуален в производстве таких вещей, как детские гольфы и джемперы, спортивные костюмы.
 • Віскоза. Містить натуральну целюлозу, з чим пов'язані хороші гігієнічні властивості волокна. Віскоза може бути як гладкофарбованою, так і з малюнком. За типом волокна основний вид переплетення віскози зазвичай є кулірною гладдю. Є ще так звана «холодна» віскоза, що відрізняється від класичної. Вона найбільш популярна і затребувана за рахунок характерного відливу і низьких показників м ятості. Така тканина красива і зручна. Підходить для пошиття літніх речей і не парить навіть в 30-градусну спеку.
 • Ластик різних видів. Це трикотажне полотно високої еластичності. Широко застосовується в пошитті одягу для дітей, а також - у виробництві декоративних елементів для одягу.
 • Піке. Лицьова поверхня має фактуру у вигляді сот або рубчиків. Тканина використовується для пошиття сорочок «поло».
 • Футер. Матеріал буває з начосом і без. За щільністю - середній або щільний. Відмінно зберігає форму. Підходить для пошиття толстовок, а також дитячих костюмів.
 • Капітоне. Утеплений тришаровий трикотаж з хорошим показником повітропроникності.
 • ФлисЦе тепле полотно є об'ємним, містить начісування на лицьовій, а також виворітного стороні. Хороші властивості теплоізоляції роблять фліс затребуваним в пошитті шарфів, шапок, теплих штанів, курток, комплектів для дому та підкладок різних речей.
 • Велюр. Серед ключових ознак цього полотна - м'який і густий ворс, середня щільність, можливість додавання до складу лайкри. Найбільш поширене використання велюру в пошитті домашнього та спортивного одягу. Часто матеріал також застосовують у виробництві дитячих речей.
 • Велсофт. Дуже м'який і високий ворс роблять матеріал оптимальним для пошиття пледів і халатів. Він на 100% складається з приємного на дотик поліефірного волокна.

Крім цих популярних типів трикотажних волокон, на сучасному ринку можна зустріти і інші їх різновиди. Технології постійно вдосконалюються, що дає можливість з'являтися новим трикотажним тканинам.

Склад трикотажних волокон

Сучасні трикотажні волокна бувають повністю натуральними (100% бавовна), натуральними з додаванням синтетичної нитки (наприклад, 95% бавовна + лайкра, 80% бавовна + поліестер) і повністю синтетичними (наприклад, 100% поліестер, 95% поліестер + лайкра, 95% акрил + лайкра). Є також інші варіанти складу і його процентного співвідношення. Виробник вибирає саме ту модифікацію, яку вимагає конкретна товарна лінія.

В інтернет-магазині "НОСИ СВОЕ " ви знайдете якісні трикотажні речі з різних видів трикотажу. А наші фахівці, при потребі, допоможуть визначитися з вибором.