Корзина
У нас є безкоштовна доставка 🚛 для замовлень від 1500 грн.

Про компанію

Твій новий стиль від українського бренду

“Носи своє”  – це український бренд одягу, що входить до групи компаній з виробництва та продажу трикотажного одягу, який включає мережу інтернет -магазинів і трикотажну фабрику. Це одяг для новонароджених, дітей та підлітків, чоловічий, жіночий трикотаж.

Фабрика існує з 2004 року і за цей час зарекомендувала себе як один із найкращих виробників якісного та не дорогого трикотажного одягу для всієї родини.

Сертифікати Якості

Наша місія – надати гідну альтернативу імпортному товару для наших покупців і забезпечити український ринок не дорогим одягом високої якості від українського виробника.

На трикотажній фабриці продукція виготовляється лише із натуральних матеріалів. Все полотно, що використовується для пошиття одягу, має високу якість, повністю безпечне для здоров’я дітей і дорослих і відповідає вимогам стандарту. Це такі тканини, як інтерлок, рібана, футер, кулірка, велюр.

Виробництво

 • Загальна площа виробництва становить понад 3500 кв. м.
 • Наша компанія успішно розвивається вже понад 16 років і встигла зарекомендувати себе як надійний виробник якісного трикотажного одягу.
 • До складу виробництва входять: дизайнерський відділ, експериментальний цех, розкрійний цех, швейний цех, цех з накату та вишивки, склад, відділ логістики.
 • Ми використовуємо тільки якісні тканини та витратні матеріали і фурнітуру  переважно турецького виробництва.
 • Виробництво оснащене сучасним обладнанням, яке дозволяє створювати найсучасніші моделі високої якості.
 • Модельний ряд оновлюється 3-4 рази на місяць.

Види одягу бренду

 1. Ясельний одяг. У широкому асортименті є кофточки, штанці, комбінезони, боді, повзунки, шапочки та інше. Одяг для маленьких діток відповідає всім гігієнічним нормам та стандартам якості.
 2. Дитячий одяг. У нашому асортименті, різні комплекти та костюми для домашнього та повсякденного користування, одяг для школи, для спорту та звичайно для будь-якої пори року.
 3. Жіночий одяг. Оригінальні фасони, нові дизайни, гарні відтінки. У нашому каталозі ви знайдете всілякі брюки, костюми, спідниці, сукні, кофти, футболки
 4. Чоловічий одяг. Оригінальний крій та приємні відтінки. У нашому каталозі представлений якісний одяг для чоловіків у домашньому, спортивному, діловому та пляжному стилі.

Наші переваги

 1. Ціна. Конкуретно-низька ціна  при збереження високої якості. 
 2. Асортименти. Постійне оновлення модельного ряду. Асортимент складає понад 1600 найменувань моделей продукції
 3. Виробництво. Наші виробничі потужності дозволяють випускати близько 2 тис. од. готової продукції щодня.
 4. Клієнт-сервіс. Індивідуальний супровід та консультація персональним менеджером.
 5. Склад. Наявність готової продукції складі. Площа складу складає близько 600 кв. і включає більше 300 тис единиц готовой продукции.
Перезвоните мне
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!