Як працює дропшипінг?

Дропшипінг – це вид продажів, при якому товари відправляють безпосередньо від постачальника до покупця. У той же час посередник не зберігає продукцію у себе або на складі. Цей тип підприємництва найбільш поширений в інтернет-просторі

Переваги дропшипінга

 • Немає потреби у великих матеріальних витратах на старт, оренду чи купівлю складу та офісу. Незначні організаційні витрати. По суті, все, що знадобиться, це комп’ютер і доступ до інтернету. Мінімізація фінансових ризиків.
 • Відсутність зобов’язань щодо здійснення доставки.
 • Широке поле співпраці.
 • Напрацювання постійної клієнтури.
 • Перспективність. З набуттям певного досвіду дропшипер може стати оптовиком, дилером або субдилером, який відображає найвищий рівень організації та здійснення продажів і, як результат, прибутку.

Переваги роботи по системі дропшипінг з “Носи своє”:

 • Ми щотижня оновлюємо модельний ряд.
 • Відправка замовлень щодня.
 • Великий асортимент одягу для дітей та дорослих.
 • Автоматичні вигрузки товару для соціальних мереж та інтернет-магазинів.
 • Зручний особистий кабінет для вістеження статусу замовлень.
 • Відправка замовлень без маркування нашими логотипами та посиланнями.
 • Індивідуальний супровід менеджером та консультації по товару.
 • Швидка виплата коміссії дропшипера.

Умови співпраці :

1. Мінімальний заказ відсутній.

2. Знижка 20% від ціни, яка вказана на  сайті (знижка не діє на акційні товари)

3. Ціна, яку ви вказуєте для продажу не повинна бути нижчою ніж у нас на сайті.

4. Оплата переказом на розрахунковий рахунок або картку (Приватбанк) до відправлення замовлення.

5. Відправка з післяплатою Новою поштою та Укрпоштою оформляється з оформленням післяплати на наш розрахунковий рахунок, виплата % дропшиппера перераховується 1 раз/тиждень за закритими замовленнями.

6. Відправлення Укрпоштою та Новою Поштою.

7. Обмін та повернення протягом 14 календарних днів з моменту оплати замовлення (детально можна ознайомитись на нашому сайті)

8. Доставка за рахунок Замовника або дропшипера не залежно від суми замовлення.

 

Для реестрації як дропшипер вам необхідно:

1. Зарееструватись у нас на сайті Особистий кабінет

2. Виставити наші моделі у себе в інтернет-магазині або на платформі де ви плануєте здійснювати продаж.  Для інтернет-магазинів, соцціальних мереж  та маркетплейс надаємо вивантаження товарів автоматичне.

3. Надіслати повідомлення на Viber 0633482446 з текстом “Дропшипінг” у якому буде вказано: Ваша електронна пошта посилання на місце продажу нашого товару (інтернет-магазин, група в соц. мережі або на форумі, інше).

4. Після перевірки наданої інформації, Ви будете авторизовані як ДРОПШИПЕР.

5. Після авторизації вас як дропшипера, вам будуть доступні ціни в каталозі вже з урахуванням знижки 20% і всі замовлення ви оформлюєте в особистому кабінеті. статус всіх замоілень та данні по замовленням також ви зможете відслідковувати в особистому кабінеті на сайті.

Оформлення замовлень :

Звертаємо вашу увагу, що для коректного отримання повідомлення із сумою оплати та ТТН (торгово-транспортна накладна) замовлення має бути оформлене на ДРОПШИПЕРА. У коментарях до замовлення завжди вказуйте, що замовлення зроблено за системою ДРОПШИПІНГ, а також дані одержувача: ПІБ, контактний номер телефону та адреса доставки, сумма та вид оплати.

УВАГА: На кожного одержувача має бути зроблене окреме замовлення.

Оплата замовлення :

Реквізити на оплату ви отримаєте відразу після погодження замовлення з менеджером.

УВАГА: Не оплачуйте замовлення без погодження з менеджером наявність товару!!! Якщо у вас виникли питання, ми із задоволенням на них відповімо.

Для консультації початку співпраці пишіть на електронну адресу info@nosisvoe.com.ua  або телефонуйте за  телефоном: +38 (063) 3482446

Автоматична оновлювана вигрузка товарів: