Комбінезони є невід'ємною частиною гардеробу ще з дитинства. В інтернет-магазині «Носи СВОЄ» ви можете побачити великий вибір комбінезонів для самих маленьких, а також - для дітей старшого віку. Пропонуємо ознайомитися з різновидами комбінезонів і рекомендаціями по підбору виробів для дому. Отже, приступимо.

 

Типи дитячих комбінезонів

Найпоширенішими різновидами дитячих комбінезонів є:

  • Комбінезон-трансформер. Зазвичай такий фасон використовується для пошиття зимових виробів. Мішок для ніг за допомогою блискавок перетворюється в штанини. Як правило, до подібних комбінезонам додаються також м'які чобітки і рукавиці.
  • Комбінезони для новонароджених. Знизу знаходиться просторий мішок для ніжок, а верх виконаний у вигляді курточки. В такому комбінезоні затишно і тепло самим маленьким діткам. Вони підходять для малюків до 3 місяців.
  • Напівкомбінезони. Вони призначені для дітей старшого віку - як правило, від 5 років. Напівкомбінезон - це штани із завищеною талією, які регулюються за допомогою лямок через плече. Зазвичай напівкомбінезони йдуть в комплекті з курткою. Дитина комфортно себе почуває під час прогулянок на вулиці. Дитині тепло, але при цьому не обмежені рухі. Подібні комплекти оптимальні з тієї точки зору, що їх можна регулювати під ріст дитини.
  • Комбінезон для літа. Тканинні варіанти такого одягу шиються як для будинку, так і для вулиці. Для їх виробництва вибирають натуральні легкі матеріали. Ці варіанти добре вибирати для маленьких діток, які тільки вчаться повзати. Так ви усунете проблему повсякчас задертої кофти і забезпечите своїй дитині комфорт. А спинка малюка буде весь час прикрита і захищена від переохолодження.
  • Боді. Сучасні боді є чудовою альтернативою традиційним сорочечки, оскільки вони набагато зручніші. Цей одяг фіксується між ніжок так, щоб не утворювалися складки. Спина дитини захищена від протягів, а комфортна застібка дозволяє без проблем міняти підгузки.
  • Пісочник. Так називаються боді з короткими рукавчиками.
  • Домашній комбінезон. Він може бути виготовлений з різних матеріалів - бавовни, байки, флісу, велюру і ін. В даній категорії зазвичай можна знайти вироби, які є одночасно стильними та кумедними. Вони можуть бути стилізовані під мотиви живої природи, з імітацією вушок зайчика, мишки та інших тварин. Такі комбінезони виглядають привабливо і ефектно.

В асортименті інтернет-магазину «Носи СВОЄ» ви побачите перелічені категорії дитячих комбінезонів. Наш вибір масштабний і багатогранний, а товар відрізняється високою якістю. Пропонуємо більш детально зупинитися на комбінезонах для будинку.

 

Як вибрати домашній комбінезон вдало

Головними параметрами, на які слід звернути увагу, є:

  • Розмір. Краще, якщо виріб сидить більш вільно, ніж здавлює і обмежує свободу рухів.
  • Розмір. Краще, якщо віріб сидить більш вільно,а ніж здавлює та обмежує свободу рухів.
  • Забарвлення. Уже в ранньому дитинстві у людини починає формуватися його естетичний смак. Тому важливо, щоб дитина комфортно почувалася в комбінезоні не тільки фізично, а й психологічно. Тим більше - сучасне виробництво пропонує величезний вибір стильних і якісних комбінезонів, при покупці яких не потрібно жертвувати естетикою заради зручності.

У нашому інтернет-магазині ви побачите багато цікавих варіантів домашніх комбінезонів для дитини. Серед них представлені найрізноманітніші фасони. А ще у нас ви побачите багато іншого одягу для чоловіків, для жінок та для дітей.. Знайомтеся з запропонованим нами одягом і, якщо виникнуть питання, звертайтеся за консультацією за контактними даними на нашому сайті. Наші менеджери проконсультують і посприяють тому, щоб ваша покупка була дійсно вдалою.