Нижня білизна - категорія речей, вибір якої вимагає особливої уваги і ретельного підходу. Щоб куплена білизна якісно служила і не підводила своїми експлуатаційними характеристиками, потрібно в процесі придбання звернути увагу відразу на кілька актуальних параметрів. Особливо - якщо мова йде про білизну для дітей. Пропонуємо ознайомитися з цими параметрами, що дадуть вам уявлення про те, яким повинен бути якісний товар з цієї категорії.

Труси для хлопчиків
Труси для хлопчиків

Дитяча нижня білизна: вибираємо правильно

Підбір нижньої білизни потребує особливо відповідального підходу в силу ряду причин. Одна з них - це категорія речей,що безпосередньо стикаються з тілом на його найделікатніших ділянках. Тому вкрай важливо, щоб білизна не стискала, не викликала подразнень і алергічних реакцій. Фактор практичності також грає важливу роль. Цілком очевидно прагнення батьків до того, щоб куплені набори білизни не зношувалися раніше, ніж малюк з них виросте. Якщо вибирати боді, маєчки та трусики правильно, це цілком здійсненне завдання. Отже, при покупці важливо звертати увагу на:

  • Матеріал. Цей критерій є одним з ключових. Найкраще віддавати перевагу натуральному трикотажу. Навіть у діток з чутливою шкірою такий матеріал не викличе подразнень. Він відмінно пропускає повітря, а також вбирає надлишки вологи. Відмінні гігієнічні властивості роблять трикотаж безпечним і гіпоалергенним. Це вдалий вибір для пошиття як дитячого, так і дорослої білизни. Не дарма трикотажне полотно користується великою популярністю в швейної промисловості.
  • Якість швів. Ідеальні шви - ті, які акуратно оброблені. Не повинно бути ні вузликів, ні нерівностей. Не дарма білизна для самих маленьких робиться зі швами назовні. Воно не натирає шкіру, а значить - забезпечує малюкові необхідний комфорт.
  • Крій та дизайн. При виборі дизайну нижньої білизни для малюка важливо, щоб воно було не вигадливим і нестандартним, а зручним. Якщо комфортом жертвують заради сумнівної привабливості, дитина (особливо - ясельної вікової групи) навряд чи оцінить такі батьківські вишукування. Орієнтуйтеся на простий і комфортний дизайн білизни.

Що стосується кольору, то тут немає ні універсальних порад, ні обмежень. Звичний підхід «хлопчикам - блакитне, дівчаткам - рожеве» вже не настільки актуальне. Є безліч інших чудових забарвлень, які виглядають не менш привабливо і доречно.

Пропонуємо також дізнатися деякі правила догляду за трикотажним білизною. Вони будуть актуальними для тих, хто прагне до ефективного догляду за дитячими речами і продовженню їхнього експлуатаційного періоду.

Як доглядати за дитячою нижньою білизною

Як правило, дитячу білизну радять прати при температурному режимі до 60 градусів, а тонкі речі - до 40 градусів. Це загальне правило, але якщо на ярлику до одягу вказано інше, варто прислухатися до побажань виробника.

Чи не викручуйте і не віджимайте тканину із зайвою силою. Це може привести до її розтягування, тим самим пошкодивши початкову форму. Найкраще, при машинному пранні, вибрати режим лагідного віджимання.

Коли ви дістали річ з пральної машини, спочатку розкладіть її на рушник, який вбере вологу. Далі можна сушити її так, як буде зручно - на спеціальній сушарці або на балконі. Головне - щоб у приміщенні, де сушиться білизна, не було цвілі.

Переваги придбання у нас

В інтернет-магазині «Носи СВОЄ» ви можете побачити великий вибір речей з категорії дитячої нижньої білизни..Це комплекти, що складаються з майок і трусиків, боді, пляжний одяг і багато іншого. Знайомтеся з асортиментом і робіть придбання. Також компанія «Носи СВОЄ» пропонує безліч іншої високоякісного одягу для дітей та дорослих.

Серед переваг нашого сервісу знаходяться:

  • широкий вибір;
  • постійне поповнення асортименту;
  • відмінна якість товару, який відповідає всім актуальним нормативам і стандартам;
  • грамотне консультування, яке допоможе вам зробити вдалий вибір.

Знайомтеся з речами, представленими в нашому магазині та зробіть свою вдалу покупку.