Як приховати недоліки фігури за допомогою сукні

Як приховати недоліки фігури за допомогою сукні ?Вдалий підбір сукні - ціле мистецтво. Іноді навіть найкрасивіша річ може виглядати не так, як потрібно, якщо вона не підібрана під індивідуальні особливості фігури своєї власниці. Пропонуємо вашій увазі кілька актуальних рекомендацій, які підкажуть, як за допомогою вдало підібраної сукні можна приховати недоліки фігури і підкреслити переваги. .. ..

 

Правильно носимо плаття в смужку

Смугастий принт не тільки не виходить з моди, але і забезпечує цікавий візуальний ефект власниці сукні. Тому дуже важливо вміти носити його правильно. Якщо ви хочете виглядати більш струнко, вибирайте сукні з принтом в вузьку вертикальну смужку. Широкі горизонтальні смуги, навпаки, будуть вас повнити. Такі забарвлення більше підійдуть для струнких жінок.

Якщо ви хочете підкреслити або візуально посилити талію, можна вибирати наряди з пересічними в цій частині фігури смужками. Стильні смуги, які сходяться по діагоналі, виглядають досить переконливо і роблять потрібний візуальний акцент.

Фактура

Тип тканини і оздоблення одягу грає важливу роль в вашому образі. Незважаючи на те, що золотисті тканини є одним із трендів цього літа, вони здатні візуально надати зайвих кіло великим дівчатам. Якщо, маючи велику комплекцією, ви хочете виглядати більш мініатюрно, вибирайте плаття з ніжною золотистою обробкою, яка йде поверх основної фактури тканини. Так ви будете виглядати не тільки трендово, а й доречно.

Крім золотистих кольорів, є ще деякі елементи одягу, які обтяжують образ. До них відносяться:

  • пайетки;
  • мережива
  • волани;
  • бахрома.

Знаючи цю особливість, ви можете застосувати її з користю для себе. Вибирайте одяг, який прикрашений цими елементами в тих частинах, які ви хочете візуально підкреслити. Це гарне рішення для тих, хто має деякі диспропорції фігури.

Вибираємо правильні принти

Як занадто великий, так і дуже дрібний малюнок візуально додає зайві кілограми. Найбільш гармонійно виглядають середні за розміром принти. Саме їх можна найчастіше побачити на сукнях, футболках та туніках, представлених в асортименті інтернет-магазину «НОСИ СВОЄ». Якщо ж ви надто худорляві, зробити свою фігуру більш колоритною, навпаки, можна за допомогою великих принтів на одязі.

Визначаємося з колірною гамою

Ще зі шкільної лави переважна більшість дівчат і жінок пам'ятають просту і очевидну закономірність - темні речі надають стрункості, а світлі, навпаки, візуально додають зайвих кілограмів. Якщо фігура диспропорційна, ви можете використовувати гру колірних контрастів, щоб підкреслити те, що потрібно, і відвернути увагу від недоліків.

Вибираємо фасон

Правильно підібраний фасон здатний зробити ваш образ яскравим і незабутнім. Це стосується не тільки суконь, а й іншого одягу. Наприклад, за широкою сорочкою або блузкою можна приховати великий живіт. А глибокий виріз приверне увагу до естетичної зони декольте.

В інтернет-магазині «НОСИ СВОЄ» ви можете вибрати стильний жіночий одяг, з огляду на перелічені рекомендації. У нас ви знайдете безліч красивих жіночих речей, які відповідають актуальним модним трендам і пропонуються за вигідними цінами. Жіночий одяг - одна з ключових категорій нашого товару. Вибирайте вподобані вами речі, а ми швидко опрацюємо ваше замовлення і відправимо посилку за місцем призначення.