Класика або casual: що вибрати для повсякденного гардеробу

 

Класика або casual: що вибрати для повсякденного гардеробу? Щоб добре виглядати, мало одного тільки вдалого підбору одягу. Важливо, щоб він на вас добре сидів, відповідаючи настрою і внутрішнього стану. Для цього варто визначитися з тим, який стиль вам найбільш близький. У цій статті ми розглянемо два стилю, які є дуже популярними. Це класичний і кежуал (casual). Кожен з них має свої плюси, тому є сенс в тому, щоб ознайомитися з ними більш докладно. Тож почнемо.

 

Класичний стиль: переваги

Любителі класики завжди можуть виглядати виграшно. І цьому є відразу кілька пояснень:

  • класичний стиль дозволяє сформувати актуальний і універсальний базовий гардероб;
  • він ніколи не виходить з моди, а значить - якісні класичні .., гольфи,штани і інші предмети гардероба є довготривалою інвестицією, що дозволяє вам виглядати красиво;
  • класичний стиль універсальний, його можна вдало поєднувати з іншими стилістичними напрямками в одязі (наприклад футболкой в стиле кэжуал);
  • даний стиль подобається багатьом людям - а це означає, що ті, хто «зустрічають по одягу», будуть до вас привітно розташовані (що грає не останню роль в нових ділових знайомствах).

До того ж класика гармонійно підходить під різні типи зовнішності. Тому, купуючи такий одяг в режимі онлайн, вам не доведеться переживати щодо того, чи буде вона імпонувати вашої зовнішності.

Стиль casual: плюси

Назва стилю має кілька варіантів перекладу. Воно асоціюється з такими словами, як «повсякденний», «неофіційний», «вільний». Незважаючи на таке значення слова, цей стиль часто можна зустріти, спостерігаючи за повсякденною модою сучасних офісних співробітників і представників інших галузей. Серед переваг стилю кежуал, знаходяться:

  • зручність і практичність - такий одяг може бути значно більш зручним, ніж діловий класичний костюм (особливо цей пріоритет важливий для чоловіків, які хочуть не тільки охайно виглядати, але і комфортно себе почувати - чоловічі піджаки в стилі кежуал виглядають досить виграшно);
  • почуття міри і актуальністю - для цього стилю характерні масивні принти або інші помітні елементи, він спокійний і комфортний з візуальної точки зору.

В інтернет-магазині «НОСИ СВОЄ» ви можете побачити варіанти красивого і актуального одягу як в класичному стилі, так і в сучасному напрямку кежуал. Роблячи у нас покупку, ви отримуєте такі плюси, як:

  • великий вибір ;
  • лояльність цін на представлені товари;
  • можливість отримати професійну консультацію від наших спеціалістів;
  • швидка обробка ваших замовлень і відправка придбаних речей.

Наша компанія має власне виробництвом. Працюючи з 2004 року в своїй сфері, ми пропонуємо клієнтам високоякісні речі для всієї родини. Ми орієнтуємося в актуальних трендах і реалізуємо їх у своїй роботі. Тому ви можете придбати як класичні речі, так і одяг в інших стилістичних напрямках.