Сучасні шкільні блузи виробляються в самих різних варіантах дизайну. Вони далекі від того однотипного і незручного одягу, який раніше асоціювався з речами зі шкільної групи. В інтернет-магазині «Носи СВОЄ» ви можете побачити різні варіанти таких блуз. На особливу увагу заслуговують вироби, в яких трикотаж поєднується з мереживом. Подібні блузи - приклад того, як річ може бути одночасно комфортної, красивою і практичною.

 

Блуза шкільна з мереживними рукавами
Блуза шкільна з мереживними рукавами

Чому трикотаж і мереживо - відмінне поєднання?

рикотажне полотно традиційно асоціюється з практичністю і зручністю. Це оптимальний вибір для одягу, в якій дитина часто ходитиме. Разом з тим, мереживо додає нарядності. Воно піднімає настрій і вносить нотку свята навіть у сірі будні. Не марно шкільний одяг найчастіше виробляється з трикотажних матеріалів, доповнених мереживними вставками.

Яскравим прикладом стильного поєднання таких матеріалів є блуза для дівчинки з приємною тканини - софта на основі віскози з додаванням лайкри (невеликий відсоток штучного волокна підвищує стійкість речей до зносу). Мереживна кокетка і рукав «крильце» додають блузі особливого шарму. Цей приклад далеко не єдиний в нашому асортименті, який відображає, наскільки вдалим є додавання мереживних елементів в шкільному одязі.

Також пропонуємо Вам звернути увагу на дитячу блузу “Стиль”, що прикрашена мереживним воланом в області нагрудної планки. Разом з тим, стриманий і ненав'язливий дизайн блузи робить її універсальним варіантом і для свят, і в повсякденних умовах.

На особливу увагу заслуговують речі, в яких основний матеріал поєднується з мереживом контрастного кольору. Наприклад, це блуза “Элегант”. Білосніжна тканина в поєднанні з шикарними темно-синіми мереживними вставками виглядає особливо урочисто. Така блуза - чудовий вибір для шкільних свят або просто походів з батьками в гості.

А святкова блуза "Мереживо" зі вставками з стрейч гіпюру поєднує зручність і ошатність. Одним словом, в асортименті компанії «Носи СВОЄ» ви побачите достатньо стильних і якісних речей, прикрашених мереживом.

 

Переваги придбання у нас

Якщо ви купуєте шкільну блузу в інтернет-магазині «Носи СВОЄ», то отримуєте вагомі переваги сервісу. це:

  • найвищу якість пропонованих речей - ми володіємо власним виробництвом, ретельно контролюємо всі технологічні процеси і розуміємо, що задоволені клієнти формують нашу репутацію;
  • великий асортимент, який постійно поповнюється - в нашому онлайн-магазині ви побачите не тільки блузи, але і інший одяг для всієї родини;
  • професійне консультування :наші менеджери з радістю дадуть відповіді на ваші питання щодо представленого товарного ряду;
  • лояльність цінової політики - ознайомившись з нашими цінами, ви переконаєтеся в їх демократичності.

Купівля в магазині «носи СВОЄ» стане для вас вигідним і комфортним рішенням.